10 Sie 2008, Nie 23:45, PID: 52735 
	
	
	
		Wiem o co Ci chodzi, jednak nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi czy sam mam takie coś. Rzeczywiście swoje głupstwa jestem w stanie rozpamiętywać bardzo długo, mimo że już nikt o nich nie pamięta. Sytuacje hmm... "obyczajowe" (czy jak to zwać) w TV także mnie denerwują. Myśle wtedy tylko o jednym: żebym mógł założyć moją kominiare, wziąść kałacha i rozstrzelać wszystkich 
	
	
	
	
	
	
 PhS
 
 
 Trzeba zdawac sobie tylko sprawe, ze te inne osoby moga to zauwazyc i moze im sie to nie podobac. Fobicy czesto sa przewrazliwieni, to co dla innych jest normalne, dla nas jest dziwne, lub "nie na miejscu". Przesadzamy wiec tez pewnie z tym wstydem zwracajac uwage na cos, czego inni nawet nie zauwazyli.
	
	
  czasami nie mogłam patrzeć jak się ludzie kompromitują, szczególnie jak oglądałam programy typu "idol" czy "you can dance" 
 a o co chodzi ?